• Mavi Yeşil
  • Mavi Yeşil
  • Mavi Yeşil
Emiroğulları İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.

ORHANGAZİ SATILIK DAİRE

Bursa bildiğiniz üzere hem tarihi ve turistik mekanları ile hem de tabiatla iç içe temiz havasıyla meşhur illerimizden biridir. Ve bu ilimizin öyle bir ilçesi vardır ki hem çok bilinen hem diğer illerine oranla daha gelişmiş olan, ulaşım kolaylığıyla da bilinen Orhangazi’dir. Hal böyle olunca Bursa da ya da Orhangazi satılık daire ya da kiralık ev arıyorsanız aklınıza ilk gelecek olan yerlerden biri Orhangazi’dir. 

 

Velhasıl yine bildiğiniz üzere Osmanlı Devletinin ikinci başkenti özelliğini de taşıyan Bursa ilimize akın akın turistler gelmektedir. Sadece tarihi mekanları için değil Türkiye de meşhur olan Bursa Uludağ kar turizmi de bölgeye önemli turist çekme potansiyeline sahip, bölgenin gelişmesine katkı sağlayan bir uygulamadır. Orhangazi’nin de diğer ilçelere yakınlığını hesaba katacak olursak ve yeni yapılan yerleşimleriyle birlikte yaşamak için çok ideal olan bir merkezi özelliği bizlere sunmaktadır. Orhangazi satılık daireler in fiyatlarına bir göz gezdirecek olursak her kesimden insanın bütçesine uygun şekilde ev sahibi olabileceği bir ortam da oluşturmaktadır. 

 

İmkanlar bu kadar elverişliyken hazır ucuzken alıp yatırım yapma amaçlı olarak da kullanılabileceğini unutmamak gerek. Orhangazi satılık daireler 100 bin TL den başlayarak 500 bin TL lere kadar çıkabilen her isteyenin istediği özelliklerde ev bulmasına olanak sağlayacak bir ortam sunmaktadır.