• Mavi Yeşil
  • Mavi Yeşil
  • Mavi Yeşil
Emiroğulları İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.

EV PROJELERİ

Geçtiğimiz yıllarda ortaya çıkan ev projeleri oldukça göz kamaştırıcı. Projelerde asıl amacı hedef alan sunulan hayatın sosyal çevreye göre yer tutuyor olmasıdır. Bunlardan bazıları yeni yerleşim yerlerinin keşfi ve projelerin canlı tutulmasıdır. Blok olarak yapılan konutlarda giriş kat daire, normal daire ve dubleks daire olarak insanların keyfi ve zevkine göre yapılmıştır. Son zamanlarda konut seçimi yapıldığında aranılan özelliklerden çoğu da yetişkin ve çocuk havuzu, güvenlik, çocuk oyun alanı, kamelya, spor salonu, basketbol ve futbol sahası, koşu alanı gibi birçok faktör aranmaktadır. 

 

Konut seçimlerinde bulunduğu konumda her zaman önemlidir. Şehir merkezlerine yakın olması da bir avantajdır. Toplu taşıma araçlarının yakınında olması da bunlardan birisi. Bu yüzden seçilen konut ve sosyal çevre önemli yerdedir. Çoğu projeler desteklenmesindeki tek neden yukarda saydığım nedenlerden ötürü desteklenmiştir. Ev projeleri her zaman için farklı bir konumda duruyor olması ve zaman geçtikçe bu projelerdeki yeniliğin değişiyor olması da büyük bir etken olup insanlardaki konut hakkında farklı seçenekleri göz önünde bulundurmasına neden olabiliyor. 

 

Ev projeleri seçerken en önemli etkenlerden bir kaçı da deprem, sel gibi doğa olaylarında dayanıklı olmasıdır. Bazı insanlar bu ev projelerini maddi bakımdan incelediğinde kendisine en uygun bir yerde alacağı konut bakımından konforlu rahat edebileceği keyfi ve zevki doğrultusunda seçim yapması onun memnuniyetine ve sosyal çevresine göre farklılık göstermektedir. İnsanoğlu bir değişiklik ister ve bu değişiklik doğrultusunda farklı yapıtlarda yaşamak için yeni yerler bulur o yüzden bu yeni projelerimizde bekliyoruz.